Szybki rozwój, głowy pełne pomysłów i innowacyjność naszych produktów spowodowały, że z radością przyjmiemy nową osobę do naszego zespołu!

Poszukujemy Java/Scala developera gotowego podjąć wyzwanie i brać udział w rozwoju Sendingo i Publishingo.
Zakres obowiązków obejmować będzie:
– rozwój aplikacji Sendingo w oparciu o technologie m.in. Java/Scala, algorytmy rozproszone, algortymy grafowe, NoSQL, Big Data;
– projektowanie i kodowanie narzędzi integrujących Sendingo i Publishingo

Wiele nie wymagamy, za to wiele oferujemy!
Poza przyjacielską i wesołą atmosferą w pracy, częstych spotkaniach integracyjnych i wieczorach przy planszówkach ( sprawdź sam!), oferujemy także kurs języka angielskiego, szkolenia i możliwości szybkiego awansu.

Jeśli:

  • masz doświadczenie w programowaniu w języku Java;
  • znasz framework Play, Spring lub podobnego;
  • swobodnie korzystasz z powłoki systemowej (bash, zsh itp.);
  • posiadasz wiedzę na temat produkcyjnego deploya aplikacji Javowych;
  • a SQL nie jest Ci obce.

To Ciebie właśnie szukamy!

Fajnie jeśli pochwalisz się dodatkowo:

  • znajomością języka Scala
  • wiedzą na temat baz NoSQL (MongoDB, Redis);
  • znajomością frameworków języka Scala np. Lift, Play;
  • praktyczną znajomość systemu kontroli wersji GIT;
Dobrze będzie, jeśli język angielski nie jest dla Ciebie problemem i porozumiewasz się w nim bez dodatkowych stresów- nie lubimy stresu!

Napisz do nas na adres praca@sendingo.pl, powiedz coś o sobie, napisz dlaczego to Ciebie szukamy, a do wiadomości załącz swoje aktualne CV.

Do przeczytania!

0 Comments