Już 20.11.2013 r. spotkasz nas na IV Międzynarodowych Targach Wyposażenia Technologii i Usług dla Handlu w Warszawie.

Podczas dwudniowych targów zostanie zaprezentowana oferta ponad 100 firm z Polski i Europy z zakresu m.in. projektowania sklepów, mebli i wyposażenia, kas fiskalnych i wag, systemów informatycznych do zarządzania sieciami handlowymi, programów lojalnościowych, usług outsourcingowych, usług finansowych, systemów zabezpieczeń i ochrony, usług doradczych, prawnych i consultingowych, towarów FMCG.

Targom towarzyszy konferencja Retail Congress 2013, szkolenia i prezentacje w Retail Innovations Theatre 2013 oraz konkursy Innowacje Handlu 2013 i POS-Stars 2013, których rozstrzygnięcie i oficjalne wręczenie nagród nastąpi podczas Retail Afterparty 2013. Wydarzenia towarzyszące są świetną okazją do pogłębienia wiedzy, wymiany doświadczeń, nawiązywania kontaktów biznesowych i promocji na rynku retail.

Na targach zbudowany będzie nowoczesny sklep The Perfect Store 2013, w którym będzie można porównać najnowsze urządzenia i wyposażenie dla handlu. To druga odsłona sklepu obfitująca w nowości i premiery.

Więcej informacji o targach znajdziesz tutaj.

Zapraszamy!